LIFE FESTIVAL OŚWIĘCIM / life / peace / music /
LIFE FESTIVAL OŚWIĘCIM
14-16.06 2018
Newsletter

News

The Stranglers i Totemo na TLFO 2018!

Podczas tegorocznej edycji Tauron Life Festival Oświęcim czeka nas prawdziwa uczta! Do grona gwiazd, które zagrają na stadionie MOSiR 16 czerwca, dołączają legendarni brytyjscy Dusiciele oraz izraelska gwiazda sceny niezależnej!

The Stranglers

Koncertu The Stranglers z niecierpliwością oczekują fani zespołu, ale i osoby związane z branżą muzyczną. Nic dziwnego - ta kapela miała ogromny wpływ na rozwój muzyki rockowej.

Ich muzyka to mieszanka dynamicznych dźwięków z popem na bardzo dobrym poziomie. Jak na wywodzących się z punk rocka wykonawców, to przebojami mogliby obdarować wielu innych wykonawców.” - Tomasz Dereszyński, „Polska The Times”.

Z historią, która nadawałaby się na świetny scenariusz filmowy, z kompozycjami, które weszły do rockowego kanonu, The Stranglers to więcej niż kolejny zespół, to instytucja” - Łukasz Kamiński, „Co Jest Grane 24”

Wyjątkową muzykę gra także Totemo, izraelska artystka wykonująca muzykę elektroniczną oraz indie. W jej twórczości znajdziemy wciągające, futurystyczne melodie, którym towarzyszą niebanalne teksty - dotyczy to zwłaszcza piosenek z płyty “Desire Path”, które artystka napisała w okresie walki z chorobą nowotworową.

Oprócz The Stranglers i Totemo, 16 czerwca wystąpi także L.U.C. z orkiestrą Rebel Babel oraz zespół Europe. Pamiętajcie, że tylko do 29 kwietnia możecie kupić bilety w niższej cenie!

 
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury