LIFE FESTIVAL OŚWIĘCIM / life / peace / music /
LIFE FESTIVAL OŚWIĘCIM
14-16.06 2018
Newsletter

News

Pojedź BlaBlaCar na Tauron Life Festival Oświęcim

Wspólne przejazdy z BlaBlaCar to innymi słowy carpooling, czyli oferowanie przejazdów i korzystanie z wolnych miejsc w samochodach osób, które podróżują w tę samą stronę, co Ty.

Wchodząc na stronę http://blbl.cr/szukam_przejazdu_na_TLFO możesz znaleźć kogoś, kto planuje wyjazd na Tauron Life Festival i szuka pasażerów do zabrania. Jeśli sam jesteś kierowcą, możesz też zaoferować miejsca w swoim aucie: http://blbl.cr/oferuje_przejazd_na_TLFO. Wspólna podróż z ludźmi, którzy kochają muzykę i tych samych artystów, co Ty, to idealny początek festiwalu!

Czym jest BlaBlaCar?

Są dwa rodzaje użytkowników w świecie wspólnych przejazdów: kierowcy i pasażerowie. Gdzieś tam jest kierowca, który wybiera się na koncert Santany - czy fajnie jest mu jechać samotnie z pustymi miejscami w swoim samochodzie? W tym samym miejscu może znajdować się też pasażer, który już ma kupiony bilety na ten sam koncert, ale potrzebuje jeszcze znaleźć transport do Oświęcimia. Jeżeli wybierasz się na TLFO i jesteś kierowcą z wolnymi miejscami w swoim samochodzie możesz zaoferować swój przejazd na BlaBlaCar, aby podzielić się kosztami podróży. Jeżeli jesteś pasażerem, możesz w prosty sposób wyszukać na naszej stronie osoby, która oferuje w tym terminie przejazd do Oświęcimia.

Jak to działa?

Jeśli jesteś pasażerem, zarejestruj się na stronie http://blbl.cr/pasazer_TLFO, kup BlaBlaPass, dokonując jednorazowej płatności kartą płatniczą lub przez PayPal i gotowe! Możesz od razu zarezerwować przejazd na Tauron Life Festival.
Jesteś kierowcą? Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie: http://blbl.cr/kierowca_TLFO i dodasz przejazd do Oświęcimia - nic to nie kosztuje. Teraz wystarczy poczekać, aż Twoje auto zapełni się pasażerami. Możesz więc spokojnie odliczać dni do festiwalu.

Jest wiele korzyści związanych z korzystaniem ze wspólnych przejazdów: ograniczanie kosztów podróży, zrównoważony transport i budowanie więzi społecznych. Obciążenia finansowe za podróż nie są jedynie na barkach kierowcy - także pasażerowie mają dostęp do tańszej alternatywy w stosunku do pociągu, samolotu czy autobusu. Oprócz tego, podróż samochodem bardzo często jest wygodniejsza, bardziej komfortowa i szybsza. Możesz też umówić się ze swoim współpasażerami czy kierowcą w miejscu dla Ciebie dogodnym - np. w pobliżu terenu festiwalu.

To co? Jedziesz? www.blablacar.pl

Do zobaczenia pod sceną!

 
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury