News

Piotr Fronczewski wraca na LFO!

„Edukacja Rity” na start 8. edycji LFO! Zabawny i wzruszający spektakl będzie można zobaczyć w Oświęcimskim Centrum Kultury w czwartek, 22 czerwca, o godz. 19:00. Bilety w sprzedaży już od poniedziałku!

Piotr Fronczewski wraca na LFO!

Fot. Cinematic Artists

Po trzech latach od niezapomnianych „Słonecznych chłopców”, wystawionych na scenie OCK podczas LFO 2014, mamy przyjemność zaprosić na kolejną sztukę z udziałem Piotra Fronczewskiego. Tym razem jego aktorski kunszt będzie można podziwiać w sztuce „Edukacja Rity”.

To historia spotkania dwojga ludzi, których pozornie dzieli wszystko. Ona – młoda fryzjerka z niezamożnej rodziny marzy o wyrwaniu się do lepszego świata i dlatego zostaje studentką uniwersytetu otwartego. Tam trafia na Niego – nadużywającego alkoholu, doświadczonego profesora literatury. Ona to wulkan energii, entuzjazmu i młodzieńczej otwartości. On – niespełniony poeta, zamknięty w sobie, zgorzkniały i zrezygnowany. Wkrótce okaże się, że ta przypadkowa znajomość nieoczekiwanie zmieni ich oboje…

Fot. Cinematic Artists

Spektakl bawi, wzrusza i skłania do refleksji, dzięki mądrym i zabawnym dialogom, w mistrzowskim wykonaniu aktorskiego duetu Katarzyna Ucherska & Piotr Fronczewski.

Bilety na spektakl można kupować od poniedziałku, 13.02, w kasie Oświęcimskiego Centrum Kultury, ul. Śniadeckiego 24.

Aby dowiedzieć się więcej na temat spektaklu, zajrzyj tutaj.