LIFE FESTIVAL OŚWIĘCIM / life / peace / music /
LIFE FESTIVAL OŚWIĘCIM
14-16.06 2018
Newsletter

News

Oświęcim Partnerem Głównym TLFO

Współpraca przy organizacji 9. edycji Tauron Life Festval Oświęcim oficjalnie potwierdzona! Miasto zostało Głównym Partnerem festiwalu, który odbędzie się w dniach 14-16 czerwca 2018 r.

Oświęcim Partnerem Głównym TLFO

W czwartek, 4 stycznia, w oświęcimskim Urzędzie Miasta Dyrektor TLFO Darek Maciborek oraz Prezydent Oświęcimia Janusz Chwierut podpisali umowę o przedłużeniu na kolejny rok współpracy trwającej nieprzerwanie od pierwszej edycji festiwalu w 2010 r. Miasto otrzymało tym samym tytuł Partnera Głównego Tauron Life Festival Oświęcim 2018.

To m.in. dzięki aktywnemu wsparciu władz Oświęcimia TLFO stał się jednym z najważniejszych punktów na festiwalowej mapie Polski, a jego pokojowe przesłanie poszło w świat, za sprawą występujących tu megagwiazd, takich jak Sting, Peter Gabriel, Eric Clapton, Elton John, Queen & Adam Lambert czy grupa Scorpions, uhonorowana w 2017 r. statuetką Peacemakera.

Przed nami 9. edycja Tauron Life Festival Oświęcim – wkrótce ogłoszenie pierwszej gwiazdy, która zagra na stadionie oświęcimskiego MOSiR-u.

 
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury