News

Gramy razem z Orkiestrą!

W tym roku Life Festival Oświęcim gra w jednej drużynie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Dzięki tej współpracy możesz wylicytować spotkanie z zespołem Scorpions oraz karnet na nasze czerwcowe koncerty i przede wszystkim pomóc dzieciakom!

Gramy razem z Orkiestrą!

WOŚP pomaga już od ćwierć wieku! W tym roku LFO włącza się w akcję i przekazuje na rzecz Orkiestry pulę biletów oraz możliwość spotkania z gwiazdą 8. edycji festiwalu. Zebrane pieniądze pomogą osobom, które potrzebują specjalistycznej opieki medycznej - dzieciakom i dorosłym! Udział w WOŚP to dla nas ogromna przyjemność - wszystko w myśl naszego hasła: life / peace / music.

Zastanawiasz się jak zgarnąć dwudniowy karnet #LFO2017 do strefy Red Zone dla dwóch osób? Wystarczy, że pojawisz się w najbliższą niedzielę, 15 stycznia pod sceną WOŚP w Krakowie lub Wałbrzychu. To w tych miastach bilety zostaną rozdane wśród publiczności o wielkich sercach!

Zapraszamy Was także do licytacji wyjątkowego spotkania z członkami zespołu Scorpions. Szczęśliwiec, który wylicytuje największą kwotę spotka się z muzykami w dniu ich koncertu (24 czerwca) na #LFO2017. Do meet&greet dodatkowo dołączamy dwudniowy karnet do strefy Red Zone. Co zrobić, by wygrać ten pakiet? Musisz udać się na stronę Allegro i włączyć do licytacji. Pełna suma zostanie przekazana na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz na zapewnienie godnej opieki seniorom.

Możecie licytować ten pakiet przez najbliższe dwa tygodnie - koniec licytacji to 27 stycznia, godz. 18.15.

Do dzieła!