LIFE FESTIVAL OŚWIĘCIM / life / peace / music /
LIFE FESTIVAL OŚWIĘCIM
14-16.06 2018
Newsletter

News

"Bożyszcze Kobiet" Neila Simona na TLFO 2018!

Piotr Gąsowski, Hanna Śleszyńska, Anna Dereszowska i Anna Modrzejewska wystąpią w sztuce “Bożyszcze Kobiet” najpopularniejszego komediopisarza na świecie, Neila Simona! Spektakl będzie można zobaczyć 14 czerwca w Oświęcimskim Centrum Kultury.

Jeśli rzecz dotyczy trzech przypadkowych (pięknych) kobiet i jednego mężczyzny, a w tle widnieje żona, to można się spodziewać mieszanki wybuchowej, dużych emocji, zabawnych sytuacji, ale i gorzkich momentów.

Barwna, pełna błyskotliwych dialogów i żartów sztuka w znakomitej obsadzie przedstawia obraz współczesnych ludzi średniej klasy.

Wcielający się w główną rolę Piotr Gąsowski poszukuje odpowiedzi na nurtujące go pytania i przełamanie rutyny codziennego życia. Czy odnajdzie ją w którymś z romansów? Schadzki z pewną siebie Helen, gadatliwą Bobby i cierpiąca na depresję Jenny przyniosą… zaskakujący finał! Neil Simon, “król komedii”, współczesny dramaturg amerykański, doskonale zobrazował portret psychologiczny bohaterów. To oznacza, że będzie wnikliwie i zabawnie. A jak to przedstawił reżyser Cezary Morawski zobaczycie już 14 czerwca o godz. 19.30 na scenie Oświęcimskiego Centrum Kultury.

Czekają na Was ponad 2 godziny błyskotliwej sztuki!
Bilety dostępne od poniedziałku 26 marca w kasie OCK i na www.eventim.pl.

 
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury