News

Bieg Uliczny – pula nagród w górę!

Nawet 1000 zł będzie można wygrać w 5. edycji Biegu Ulicznego, organizowanego w ramach Tauron Life Festival Oświęcim 2017. Jeszcze tylko do dziś przyjmowane są zapisy do udziału w tym sportowym wydarzeniu.

Bieg Uliczny – pula nagród w górę!

Tegoroczna edycja Bieg Ulicznego – znajdującego się w programie LFO od 2013 r. – zapowiada się wyjątkowo z kilku powodów. Po pierwsze, ze względu na nową trasę, ze startem i metą przy ul. Garbarskiej, w sąsiedztwie stadionu MOSiR-u, na którym odbywają się główne wydarzenia festiwalowe i specjalnym „Odcinkiem Pamięci”, przebiegającym w pobliżu Muzeum Auschwitz-Birkenau.

W tym roku zanosi się również na wyjątkowo wysoką frekwencję, a dodatkowym wabikiem dla biegaczy są atrakcyjne nagrody pieniężne, sięgające 1000 zł za zwycięstwo na dystansie 10 km. Każdy z biegaczy otrzyma od organizatorów okolicznościową koszulkę, worek biegowy i pamiątkowy medal.

Biegi rozpoczną się o godz. 10:00 w sobotę, 24.06. Wciąż jeszcze można zgłosić swój udział! Warto się jednak pospieszyć, bo zapisy kończą się w poniedziałek, 19.06.

Nie zwlekaj! Już teraz zapisz się do biegu!