LIFE FESTIVAL OŚWIĘCIM / life / peace / music /
LIFE FESTIVAL OŚWIĘCIM
14-16.06 2018
Newsletter

News

Alvaro Soler, Blue Cafe i Vera Jonas na TLFO!

Kochany przez polską publiczność hiszpański wokalista, rodzima gwiazda pop z soulowym zacięciem, oraz węgierska grupa, który podbija europejską scenę alternatywną zagrają w piątek, 15 czerwca. Zapowiada się naprawdę energetyzujący wieczór, zwłaszcza, że tego samego dnia na scenie pojawi się też Carlos Santana!

Alvaro Soler, Blue Cafe i Vera Jonas na TLFO!

Alvaro Soler podbił serca Polaków debiutanckim singlem “El Mismo Sol” w 2014 roku. Wydany rok później album “Eterno Agosto” zdobył w Polsce potrójną platynę, a piosenki z tej płyty przez długie tygodnie okupowały najwyższe miejsca na listach przebojów.

Zespołu Blue Cafe nikomu nie trzeba przedstawiać - niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej, która swoją muzyką porywa kolejne pokolenia. Obecnie zespół pracuje nad nową płytą - na TLFO 2018 możemy się spodziewać wielu zupełnie świeżych dźwięków!

Mniej znana, ale nie mniej utalentowana grupa Vera Jonas Experiment została założona przez młodą węgierską piosenkarkę, gitarzystę i autorkę tekstów. Mają już na koncie występy w Rumunii, Austrii, Niemczech i Holandii, a w Japonii ukazała się jedna z płyt zespołu. Pora, aby poznała ich polska publiczność!

Więcej informacji na temat muzyków występujących na TLFO 2018 znajdziecie w sekcji Artyści.

 
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury